ČO JE TO JUNKRIDE ARMY ?

JUNKRIDE ARMY je armáda jazdcov, ktorí aktívne a so štýlom brázdia ulice a bikeparky sveta. Chceme spojiť čo najviac riderov a spoločne šíriť freestyle BMX a MTB, podporovať a udržiavať bikeparky a produkovať kvalitné videá a fotky ! Členovia Army získavajú prvé hodnosti registráciou a objednávkami v Junkride Shope podľa výšky nákupov alebo na základe individuálnej prihlášky a postupne môžu získavať vyššie hodnosti. Čím vyššia hodnosť tým väčšie výhody a zľavy ! Navyše sme už aj oficiálny športový klub, kde sa môžeš prihlásiť. Stačí sa zaregistrovať !

ČLENSTVO A HODNOSTI

AKO SA STANEM ČLENOM JUNKRIDE ARMY ?

Členom JUNKRIDE ARMY sa môžeš stať viacerými spôsobmi. Môžeš sa zaregistrovať v našom e-shope a získať prvú hviezdu, môžeš nám napísať prihlášku na mail, alebo sa môžeš oficiálne prihlásiť do nášho klubu. Navyše najlepší jazdci z ARMY postupujú do nášho hlavného tímu JUNKRIDE CREW. Viac informácií o nábore do ARMY nájdeš v sekcií Nábor do army.

ZÍSKAJ VYŠŠIU HODNOSŤ!

Hodnosť prvé 4 hviezdy je možné získať dosiahnutím určitej sumy nákupov v Junkride Shope. Hviezdy môžeš ale získať aj ak nás úspešne reprezentuješ, chodíš na akcie, veľa jazdíš, točíš, fotíš a taguješ #junkridearmy ! Viac info o zľavovom systéme nájdeš v časti Zľavový systém.

POSTUP NA ZÁKLADE HASHTAGU #JUNKRIDEARMY

Ak si aktívny a všimneme si ťa, môžeme ti udeliť Junkride Army hviezdu, čiže vyššiu hodnosť a teda aj vyššie zľavy. Všimnúť si ťa môžeme na základe hashtagu #junkridearmy, ktorým označíš svoje fotky/videá na Instagrame. Takto označené fotky sledujeme a pravidelne vyhlasujeme najlepšie, ktoré od nás získajú ceny alebo postup v Army. 

POSTUP NA ZÁKLADE PRIHLÁŠKY

Ďalšia možnosť ako získať vyššiu hodnosť je napísať nám e-mail (info@junkrideshop.com), kde nám napíšeš prečo práve ty si zaslúžiš vyššiu hodnosť. Vyššie hodnosti udeľujeme jazdcom, ktorí aktívne jazdia, točia veľa videí, sú úspešní na súťažiach alebo sa svedomito starajú o svoj lokálny bikepark alebo crew.

JUNKRIDE ARMY CYKLISTICKÝ BMX KLUB

Freestyle BMX je olympijský šport zaradený aj pod Slovenským Zväzom Cyklistiky (SZC), pod ktorým organizujeme Slovenský Pohár Freestyle BMX. Na to aby sa jazdec mohol zúčastniť hlavných disciplín na pohári, musí mať vystavenú licenciu. Takúto licenciu si môžeš vystaviť v našom klube Junkride Army. Podmienkou vystavenia licencie je účasť aspoň na jednom kole pohára. Vďaka licencií sa staneš oficiálnym športovcom a môžeš sa zúčastňovať na všetkých súťažiach organizovaných pod SZC. Viac info o registrácií do nášho klubu nájdeš v časti Nábor do army.

Vstupom do JUNKRIDE ARMY získaš:

  • Zľavy v obchode Junkride Shop na všetko
  • Výhodné ponuky e-mailom
  • Možnosť zapojiť sa do súťaže s hashtagom #junkridearmy
  • Informácie o špeciálnych pojazdoch a party len pre členov
  • Oficiálnu licenciu pod Slovenským zväzom cyklistiky
  • Možnosť postupovať na vyššie hodnosti až do Junkride Crew !
  • Zvýhodnené vstupné do Freestyle Parku Šurany
  • Preplatené náklady súvisiace s účasťou na súťažiach
  • Sponzoring vo forme komponentov na tvoj bike
  • Pravidelné pojazdy, tripy, tréningy a kopec zábavy

SÚŤAŽ #JUNKRIDEARMY

JUNKRIDE Army Instagram tag #junkridearmy Foto/video súťaž

Jazdi, zdieľaj a šír našu armádu na Instagrame. Taguj #junkridearmy a vyhraj ! Z fotiek a videí pravidelne vyberieme tie najlepšie a odmeníme ich oblečením Junkride alebo postupom v Army! Víťazov vyhlásime vždy v Junkride Army news na našom blogu tu.

VIDEO NÁBOR DO JUNKRIDE ARMY

SUPER! Produkt bol pridaný do tvojho zoznamu obľúbených produktov. Pridaj ďalšie !